top of page

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Починаємо планувати підвищення кваліфікації на наступний 2021 рік. Користуємось Дайджестом на 2020-2022 роки та змінами до нього (лист облІППО від 05.05.2020 року № 388/14 «Про внесення змін до «Дайджесту підвищення кваліфікації в Донецькому облІППО на 2020-2022 роки»). Вам слід ознайомитися з ними до 22 травня 2020 року і  надати заявку.

Увага! Відповідно до нових вимог законодавства, щорічне підвищення кваліфікації педагогів – 30 годин (за 5 років – 150 годин).

Інтегрованих курсів немає, якщо вчитель викладає 2 або більше предметів, він має право пройти курси протягом року тільки 30 годин, тому визначайте пріоритети, щоб до атестації ви пройшли курси.

Посилання на дайджест та зміни до нього:

https://drive.google.com/file/d/1BS9xcZVcvunvAcUrpGtcnjmXB5rG76LG/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1GzltTREaKxZ_Bl7BEj_pS1qmay1TiT2p/view?usp=sharing

2019-2020

Підтвердження раніше встановленої кваліфікаційної категорії.

Спеціаліст 1 категорії: Барабаш Луїза Вікторівна, Блінова Лариса Серафимівна, Шевченко Ірина Романівна, Каштанова Ірина Леонідівна, Свиридова Тетяна Миколаївна, Царенко Тетяна Володимирівна.

Спеціаліст вищої категорії: Курносенко Еліна Юріївна, Швецов Володимир Петрович.

2 квітня 2020 р. у Краматорській загальноосвітній школі

І-ІІІ ступенів № 2 відбулося засідання атестаційної комісіїІ рівня в on-line режимі.

Звіт

 про проведення атестації педагогічних працівників

Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

 у 2019-2020 навчальному році

Атестація педагогічних працівників у Краматорській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проводилась відповідно до Закону України «Про освіту» (ст. 34), та Типового положення про атестацію педагогічних працівників України.

 Обов’язковою умовою організації та проведення атестації педагогічних працівників є дотримання законодавчих та нормативних вимог, об’єктивність в оцінюванні діяльності педагогів. З метою інформування про хід атестації у закладі оформлено стенд «Атестаційний куток», де можна ознайомитися з Положенням про атестацію педагогічних працівників, розпорядчими документами щодо атестації, перспективним планом атестації, графіком курсів підвищення кваліфікації педагогів та результатами атестації.

Атестація педпрацівників ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 - це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, підтверджується чи підвищується кваліфікаційна категорія.

 Основною метою проведення атестації в школі було : вдосконалити навчально-виховний процес, активізувати творчу професійну діяльність вчителя, вивчити його сильні та слабкі сторони, рівень загальної культури, створити оптимальні умови для вивчення і впровадження педагогічного досвіду кращих учителів школи, стимулювати безперервну фахову та загальну освіту, підвищити відповідальність за результати своєї роботи, за рівень навчальних  досягнень учнів,  рівень підготовленості до їх самостійного життя.

У 2019-2020 навчальному році в ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 атестується на підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «Спеціаліст І категорії»- 6 учителів, вихователів ГПД – 4 вчителя, на підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії»-2 вчителя.

 

Підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «Спеціаліст І категорії»

Барабаш Луїза Вікторівна,

учитель початкових класів, спеціаліст І категорії

       Барабаш Л.В.віддає перевагу інтерактивним методам навчання, які створюють атмосферу творчої невимушеності й допомагають кожній дитині проявити свої можливості. Завдяки ефективному використанню цих методів, учитель досягає засвоєння на уроці учнями необхідних знань, відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти. Застосовує різні засоби активізації розумової діяльності учнів, залучає їх до пошукової роботи. Формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці.

Учитель на уроці створює ігрову атмосферу, що розвиває пізнавальний інтерес і активність учнів, знімає втому, дозволяє втримати увагу. Використовує в своїй роботі нестандартні форми.

Переважна більшість її вихованців має високий та достатній рівні навчальних досягнень. Її вихованці були переможцями і призерами різноманітних конкурсів.

 

Блінова Лариса Серафімівна,

учитель початкових класів, спеціаліст І категорії

         Блінова Л.С. працює вчителем початкових класів НУШ. Має достатній рівень фахової підготовки. Постійно підвищує свій професійний рівень, застосовує сучасні інноваційні технології з урахуванням особливостей  навчального матеріалу і здібностей учнів. Учитель приділяє увагу розвитку логічного мислення, мовлення, збагаченню словникового запасу. Використовує методи компетентнісно-орієнтованого підходу до організації навчального процесу. Педагогічна діяльність учителя спрямована на навчання, виховання та розвиток особистості.

         Блінова Лариса Серафимівна  уроки проводить у швидкому темпі, уміє виразно подати матеріал. Розвиває навички самостійності, організованості, інтерес до навчання. Виховує бережливе ставлення до природи, книги, повагу до людей, працелюбність.  Турбується про здоров`я дітей.

         Бере  участь у роботі семінарів шкільного об`єднання вчителів початкових класів; є учасником міської творчої групи  «Майстерня вчителя 2 класу НУШ: досвід та  перспективи».

Каштанова Ірина Леонідівна,

учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії

      Каштанова І.Л.має достатній рівень науково-методичної підготовки, володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує, застосовує нестандартні форми проведення уроку. Активно впроваджує форми та  методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечує самостійність навчання учнів. Розробляє завдання з урахуванням індивідуальних якостей школярів, рівня їхньої підготовки та розвитку. Уроки проводить з використанням інтерактивних методик .

Велику  увагу  вчитель  приділяє  формуванню духовного світу учнів, складовою частиною якого є патріотичне виховання, розвиток критичного мислення школярів. Розвиває усне і писемне мовлення учнів, їхнє мислення: образне, асоціативне, логічне, абстрактне. Вчить умінню аналізувати, зіставляти, порівнювати та узагальнювати мовні явища.

Творча робота Каштанової І.Л. дає ґрунтовні знання з українського мови та  літератури. ЇЇ учні неодноразово брали участь у міських та обласних конкурсах та проектах.

Свиридова Тетяна Миколаївна,

учитель обслуговуючої праці, ОТМ, основ здоров’я, спеціаліст І категорії

         Учитель Свиридова Т.М. зарекомендувала себе як відповідальний, досвідчений педагог та умілий організатор. Уроки проводила з урахуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу. Під час їх проведення вміло застосовувала інформаційно-комунікаційні технології, що давало змогу активно впроваджувати методи інтенсивного на­вчання, значно підвищувати ефективність уроків та поліпшувати якість знань учнів. Під час проведення уроків багато уваги приділяла практичній роботі. На її уроках панує творча, доброзичлива атмосфера, учні беруть активну участь у на­вчальному процесі. Завдячуючи правильній організації роботи, Свиридова Т.М. досягла належного рівня засвоєння учнями навчального матеріалу.

Значну увагу приділяє роботі з обдарованими здобувачами освіти, готує їх до участі в учнівських олімпіадах. ЇЇ учні неодноразово ставали переможцями міських та обласних конкурсів.

 

Царенко Тетяна Володимирівна,

учитель англійської мови, спеціаліст І категорії

         Царенко Т.В уміло використовує методи компетентно-орієнтованого підходу до організації навчального процесу на уроках англійської мови, формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці.

Уроки англійської мови мають розвиваючий характер. Учитель використовує інтерактивні форми та інноваційні методи. Уроки проводяться методично грамотно. Вчитель вміє образно і виразно подати матеріал. На уроках присутня цікава тематична наочність: схеми, таблиці, тематичні малюнки. Це розвиває творчу уяву учнів і викликає інтерес до знань.

Тетяна Володимирівна на уроках поєднує всі види мовленнєвої діяльності. З інтерактивних технологій застосовує: роботу в парах, групах, рольові ігри та  пісні. Вміло використовує міжпредметні зв`язки.

Тетяна Володимирівна постійно працює над підвищенням свого фахового рівня та педагогічної  майстерності.

Шевченко Ірина Романівна,

учитель початкових класів, спеціаліст І категорії

        Шевченко І.Р. уміло використовує методи компетентнісного підходу до організації навчально-виховного процесу в початкової школі, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів.

Учитель на уроках використовує методи навчання, які спрямовані на організацію роботи учнів для самостійного здобуття знань. Інтерактивні технології навчання, такі як: «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Асоціативний кущ», інтерактивні ігри, дискусії, робота в малих групах. Крім того, технології критичного мислення і технології ситуативного моделювання: урок-дослідження, урок-звіт, урок-змагання та інтегровані уроки,що сприяють формування навичок та умінь у процесі активної пізнавальної діяльності. Постійну увагу приділяє роботі із розвитку навичок читання, каліграфічного письма, усного рахунку. Уміє лаконічно,образно й виразно подати навчальний матеріал.

Ірина Романівна забезпечує рівень знань учнів, які відповідають вимогам початкової школи. Її учні беруть участь у Міжнародних конкурсах «Кенгуру», «Колосок» та предметних олімпіадах, за що отримують дипломи та сертифікати. Вчитель добре знає індивідуальні особливості учнів класу і ефективно використовує їх у роботі.

Вихователі ГПД

          Барабаш Л.В. проявляє себе як фахівець, який постійно вдосконалює свій професійний рівень; використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів. Володіє сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами, різними формами позаурочної (позанавчальної) роботи і вміє їх якісно застосувати. Постійно застосовує елементи інноваційних технологій в освітньому процесі. Знає основні нормативно-правові акти в галузі освіти.

Особливу увагу приділяє формуванню ключових компетенцій школярів, які допомагають адаптуватися і соціалізуватися в повсякденному житті. Залучає дітей до занять у спортивних секціях та гуртках. Вивчає індивідуальні здібності, інтереси й нахили учнів групи продовженого дня, їхню поведінку в сім’ї, взаємини учнів з батьками.

         Створює умови безпечного здійснення навчально-виховного процесу, ретельного дотримання правил техніки безпеки, санітарних та протипожежних правил. Організовує вивчення вихованцями групи продовженого дня правил дорожнього руху, поведінки в побуті, на воді..

         Постійно підвищує свій професійний та фаховий рівень. Бере участь у роботі шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня.

Курносенко Е.Ю. вміє продукувати оригінальні, інноваційні ідеї; застосовує нестандартні форми проведення навчальних занять; активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують максимальну самостійність та високу якість навчально-виховного процесу.

Еліна Юріївна розвиває у вихованців навички систематичної праці, виховує відповідальність за результати навчання; систематично шукає найбільш оптимальні шляхи розвитку пізнавальної активності.

Вихователь планує і проводить корекційно - розвивальну  роботу на основі вивчення індивідуальних особливостей школярів. Використовує дидактичні навчальні ігри для розвитку творчої уяви, пізнавальної активності та здібностей вихованців. Розвиває навички самообслуговування, гігієни, культурної поведінки. Сприяє активному відпочинку дітей. Залучає до занять у спортивних секціях та гуртках.

Надзвичайно велику увагу приділяє національній спрямованості навчально-виховного процесу в початкових класах. Працює над тим, щоб школярі оволоділи культурою народу, пізнали самобутність української нації, вчилися продовжувати культурно-історичні традиції і звичаї свого народу. Виховує повагу до батьків, вчителів, старших людей.

Досвід своєї роботи поширює через виступи на засіданнях педагогічної ради, шкільних та міських методичних об’єднаннях.

Вихователь постійно підвищує рівень самоосвіти, використовує перспективний педагогічний досвід у навчально-виховній діяльності, приймає участь у багатьох семінарах – практикумах, конференціях, вебінарах. Забезпечує високу результативність та якість своєї праці.

         Новікова С.А. має високу науково-теоретичну та методичну підготовку, добре володіє ефективними формами організації навчально-виховного процесу у ГПД. Старанно готується до занять, використовує методичну літературу, продумує їх структуру та форми проведення.

         Планує і проводить з учнями корекційно - розвивальну  роботу на основі вивчення їх індивідуальних особливостей. Використовує дидактичні навчальні ігри для розвитку творчої уяви, пізнавальної активності та здібностей вихованців. Знання індивідуально-психологічних особливостей дітей дає можливість доречно застосовувати цілу низку психологічних  прийомів та механізмів створення  ситуації успіху.

         Проводить повсякденну роботу, яка забезпечує створення умов для соціально-психологічної реабілітації учнів, їх соціальної  та трудової адаптації. Розвиває в учнів навички самообслуговування.        

Велику увагу приділяє формуванню в учнів ціннісних орієнтацій. Проводить заходи, спрямовані на збереження та зміцнення здоров’я учнів, на їх психічний та фізичний розвиток, набуття навичок здорового способу життя. Проводить різноманітні за змістом спортивні години використовуючи різні види фізичних вправ та рухливі ігри.

Залучає дітей до занять у спортивних секціях та гуртках. Постійно підвищує свій професійний та фаховий рівень. Бере участь у роботі шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня.

Данильченко О.А. проявляє достатній професіоналізм, володіє сучасними формами, методами виховання та навчання у групі продовженого дня.

         Використовує сучасну методичну літературу, продумує структуру і форми організації навчально-виховного процесу. На заняттях із самопідготовки щоденно опрацьовує письмові завдання, читає тексти з літератури та інших предметів, підбирає запитання, щоб перевірити засвоєння учнями навчального матеріалу. Багато працює над виробленням в учнів самостійності в роботі.

         Забезпечує збереження і зміцнення здоров’я вихованців групи продовженого дня. З цією метою багато уваги приділяє фізичному  вихованню дітей. Проводить спортивні години, прогулянки, рухливі ігри.

         Залучає дітей до занять у спортивних секціях та гуртках.

         Вивчає індивідуальні здібності, інтереси й нахили учнів групи продовженого дня, їхню поведінку в сім’ї, взаємини учнів з батьками.

         Створює умови безпечного здійснення навчально-виховного процесу, організовує вивчення вихованцями групи продовженого дня правил дорожнього руху, поведінки в побуті, на воді.

         Постійно підвищує свій професійний та фаховий рівень. Бере участь у роботі шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня.

 

Підтвердження раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії»

Курносенко Еліна Юріївна,

учитель початкових класів

        Курносенко Е.Ю. за час роботи показала себе творчим досвідченим учителем, який володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі. Учитель володіє широким спектром стратегій навчання; вміє продумувати оригінальні, інноваційні ідеї; застосовує нестандартні форми проведення уроку; активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечують високу якість навчально-виховного процесу в початковій школі.

Вчитель добре володіє методикою викладання предметів початкової школи. Для її роботи характерний творчий пошук, прагнення педагогічної майстерності; для уроків – швидкий темп, чітка, послідовна структура; логічний зв'язок між кожним етапом уроку; вдало підібрана наочність, різноманітний дидактичний матеріал; використання інформаційно - комунікаційних технологій. Активно використовує метод проектів.

Багато уваги приділяє різнобічному розвитку мовлення учнів, їх мислення, розвиває в учнів навички систематичної праці, виховує відповідальність за результати навчання. Систематично шукає найбільш оптимальні шляхи розвитку пізнавальної активності учнів. Використовує в своїй роботі нестандартні та інтегровані уроки.

Надзвичайно велику увагу приділяє національній спрямованості навчально-виховного процесу в початкових класах. Працює над тим, щоб школярі оволоділи культурою народу, пізнали самобутність української нації, вчилися продовжувати культурно-історичні традиції і звичаї свого народу. Виховує в учнів повагу до батьків, вчителів, старших людей.

Вчитель забезпечує високу результативність, якість своєї праці.

Учні Курносенко Е.Ю. є переможцями та призерами міських та Всеукраїнських конкурсів та проєктів:

  • Всеукраїнського проєкту "Це наше і це твоє". Перемога у проєкті, створення телеканалом «ПлюсПлюс» мультфільму на основі творчих робіт учнів класу,  2015-2016 р.;

  • Всеукраїнські конкурси «Колосок», «Кенгуру», «Соняшник». Переможці, призери («Золоті» дипломи), лауреати («Срібні» дипломи);

  • міський конкурс читців Шевченківської поезії «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській!», ІІ місце, 2016 р.;

  • міський фестиваль «З Україною в серці», І місце, 2017 р.

  • міський конкурс «Юний ерудит», ІІІ місце у номінації «Філологія. Українська мова», 2017 р.

Еліна Юріївна організовує позакласну роботу з учнями для підвищення їх зацікавленості до предметів, які викладаються, розвитку їх світогляду, здібностей та обдаровань.

Активно працює над методичною проблемою: «Дидактичні можливості народної педагогіки в освітньому процесі».

Досвід своєї роботи поширює через виступи на засіданнях педагогічної ради, шкільних та міських методичних об’єднаннях учителів початкових класів, Науково-практичних конференціях, Конгресі освітян Донеччини; проводить семінари – тренінги для вчителів міста,веде блог на веб-сервісі Blogspot,розробляє тести з предметів «Природознавство»,»Математика» та публікує на сайті «На урок»

Вимоглива до себе. Толерантна і доброзичлива, дисциплінована, має високий загальний культурний рівень. Користується авторитетом серед колег, учнів та їх батьків.

Шевцов Володимир Петрович,

учитель загальнотехнічної дисципліни та праці

         Володимир Петрович має високий рівень науково-методичної підготовки, є творчим досвідченим учителем, який володіє інноваційними освітніми методиками й технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі. Постійно працює над удосконаленням методики викладання, урізноманітнює форми та  методи навчання.

У своїй роботі Швецов В.П. використовує індивідуальний підхід до учнів, впроваджує форми і методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечує максимальну самостійність навчання учнів. З метою активізації пізнавальної діяльності учнів, розвитку їх творчих здібностей учитель впроваджує ігрові елементи, кросворди, проектні технології, а фронтальні, групові та індивідуальні форми навчання сприяють реалізації проблемного підходу навчання.

Головне в його роботі - продумана система, направлена на здобуття учнями знань, умінь та навичок, які дозволять розв’язувати проблеми у різних галузях. Учитель забезпечує оптимальні міжпредметні зв’язки, знайомить з професіями.

Швецов В.П. вміло організує навчально-виховний процес, забезпечує результативність і якість своєї праці. Якість знань, умінь та навичок учнів знаходиться на високому рівні. Учні неодноразово займали призові місця на міських олімпіадах, а учень Пряхін Олег у 2016 році посів друге місце на обласному етапі олімпіаді з трудового навчання.

Володимир Петрович самостійно розробив календарно – тематичне планування з трудового навчання у 5-9 класах, та календарно – тематичне планування з технологій у 10-11 класах відповідно до нових програм. Учитель працює над методичною проблемою «Трудове навчання у новій українській школі».

Своїм досвідом, наробками ділиться с колегами на засіданні  міського методичного об’єднання вчителів трудового навчаннях, на педрадах, конференціях, постійно діючих семінарах, майстер-класах.

У міжатестаційний період Швецов В.П. був:

- членом творчої групи «Школа професійного зростання»;

-  членом творчої групи  «Розробка дидактичних матеріалів (технологічних карт) до варіативних модулів навчальної програми з ТН за новим Державним стандартом»;

- керівником творчої групи «Творча лабораторія» ( «Розробки дидактичних матеріалів для 5-6 класів за новим Державним стандартом»);

- заступником керівника 1 округу («Висвітлення роботи вчителів ТН 1 округу в групі на фейсбуці «Краматорськ TECHNOLOGY»);

- членом  комісії з перевірки стану викладання трудового навчання у школах міста.

18 грудня 2019 року взяв участь у обласному заході технологічний квест «Навчаємо з радістю» учителів трудового навчання та технологій (сертифікат № 3194).

Працелюбний, вимогливий до себе, відзначається загальною культурою, високими моральними якостями, що служать прикладом для наслідування. Творча, ініціативна людина. Користується повагою серед колег та учнів.

 

 

 

За результатами голосування членів атестаційної комісії одноголосно:

  • підтверджено вчителям  раніше присвоєну кваліфікаційну категорію

«Спеціаліст І категорії»

Барабаш Луізі Вікторівні, вчителю початкових класів,

Бліновій Ларисі Серафимівні, вчителю початкових класів,

Шевченко Ірині Романівні, вчителю початкових класів,

Каштановій Ірині Леонідівні, вчителю української мови та літератури,

Свиридовій Тетяні Миколаївні, вчителю обслуговуючої праці, ОТМ, основ здоров`я,

Царенко Тетяні Володимирівні, учителю англійської мови;

 

  • підтверджено вихователям ГПД  раніше присвоєну кваліфікаційну категорію

«Спеціаліст І категорії»

Барабаш Луізі Вікторівні, вчителю початкових класів,

Данильченко Олені Андріївні, вчителю початкових класів;

 

  • порушено клопотання перед атестаційною комісією при управлінні освіти Краматорської міської ради про підтвердження вихователям ГПД раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії»

Курносенко Еліні Юріївні, вчителю початкових класів,

Новіковій Світлані Анатоліївні, вчителю початкових класів;

 

  • порушено клопотання перед атестаційною комісією при управлінні освіти Краматорської міської ради про підтвердження вчителям раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії»

Курносенко Еліні Юріївні, вчителю початкових класів,

Швецову Володимиру Петровичу, вчителю трудового навчання.

 

 

В І Т А Є М О !

 

 

1.jpg
bottom of page